Tehetséges muzikális óvónők kórusai kerestetnek!

AZ „ÓVODAI NEVELÉS A MŰVÉSZETEK ESZKÖZEIVEL” ÓVODAPEDAGÓGUSOK  ORSZÁGOS SZAKMAI EGYESÜLETE  ÉS A PÜSPÖKLADÁNYI EGYESÍTETT ÓVODAI INTÉZMÉNY EGYÜTTMŰKÖDÉSÉVEL KERÜL MEGRENDEZÉSRE

AZ ÓVODAPEDAGÓGUSOK II. ORSZÁGOS KÓRUSFESZTIVÁLJA

A FESZTIVÁL IDŐPONTJA: 2012. JÚNIUS 9 (SZOMBAT) 10 óra

HELYSZÍNE: PÜSPÖKLADÁNY

Nevelőtestületünk megkülönböztetett tisztelettel vár  a fesztiválra olyan óvónői kórusokat, akiknek már van múltjuk a közös éneklésben, fellépésekben.

REPERTOÁROTOKAT KODÁLY ZOLTÁN, BARTÓK BÉLA, BÁRDOS LAJOS, SZŐNYI ERZSÉBET MŰVEIBŐL LEGYETEK SZIVESEK ÖSSZEÁLLÍTANI.

Három mű előadása, maximum 4-5 perces időtartamban. A Kórusok szakmai értékelésére Dr. Márkusné Natter-Nád Klárát, a Kórusok Országos Tanácsának elnökségi tagját kértük fel Kérjük a kórusokat, hogy részvételi szándékukat 2012. március 30-ig jelezzék a következő  email címen: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.  A rendezvénnyel kapcsolatban felvilágosítás kérhető Papp Lászlóné intézményvezetőtől az alábbi telefonszámon: 06/ 20 35 36 517. A távolról érkező vendégeinket már 2012. június 8-án (pénteken) délután tudjuk fogadni.  Itt tartózkodásuk alatt az étkezésről gondoskodunk, és szívesen segítünk a szálláslehetőségek megtalálásában. (Felhívás letöltése)

Papp Lászlóné                                                                                                         Nagy Jenőné

intézményvezető                                                                                                     egyesületi elnök