XXIII. EGYESÜLETI TAVASZI KONFERENCIA Nyomtatás E-mail

2017. április 7-8-án kerül megrendezésre XXIII. EGYESÜLETI TAVASZI KONFERENCIA

Karcagon és Püspökladányban

Egyesületünk a XXIII. Tavaszi Konferenciáját 2017. április 7-én, Karcagon, a Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtár színháztermében rendezi meg (5300 Karcag Dózsa György út 5-7.).

A konferencia témája: Fogjunk össze a pedagógiai munkánk jó gyakorlatának közvetítésében!
A tanácskozás célja: hogy az „Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel” alternatív program harmadik kiadásának megjelenéséhez készüljön el egy „Jó ötleteink” című on-line módszertani ötlettár, melyet a programban dolgozó óvodapedagógusok megtekinthetnek, és szakmai programként, továbbképzésként igénybe vehetnek a meghirdetettek szerint.

A rendezvényünk másnapján Püspökladányban, 2017. április 8-án, 9.30-kor, szeretettel várunk mindenkit a püspökladányi Református templomban.
Szakértő vendégünk: dr. Márkusné Natter-Nád Klára, a Magyar Kodály Társaság titkára

Jelentkezési határidő: 2017. március 16.

jelentkezései lap letöltése

részletes program letöltése